Ve sen Kemal Kılıçdaroğlu! Yalancı ve müfterisin. Bu milletin değerlerini çiğneyebilecek kadar alçak, devletin itibarını aşağı çekmek isteyecek kadar hain birisin. Milletçe yüzüne tükürüyoruz. Asla amacına ulaşamayacaksın!

Cehape Genel Müdürü Kemal Kılıçdaroğlu iki gün önce çıktı ekranlara, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve ailesinin yurtdışında parası olduğunu zırvaladı ve bu zırvasını da belgelerle ispat edeceğini açıkladığında sunacağı belgelerin düzmece olacağını adım gibi biliyordum. Zira yanılmadım. Grup toplantısına getirdiği düzmece belgeyi sallayarak Recep Tayyip Erdoğan'ı istifaya çağırdı. Zerre utanmadan...

Yurt içine giren dövizi, insanlara "yurt dışına çıkan döviz" olarak gösterip, Recep Tayyip Erdoğan'a suç isnaat edecek güya. Bre utanmaz adam! Neyin kafasındasın sen?

Man Adası'na vergi kaçırmak isteyen biri neden 2012 yılında Man Adası ile "Vergi Konularında Bilgi Değişimi Anlaşması" imzalasın?

Ticaretten kaynaklı para transferleri dünyanın bütün ülkelerine legal olarak yapılabilir. İllegal bir durum olmadığı gibi haliyle suç teşkil eden bir hadise de yok burada. Bir yerlerden uydurulan elementlerle hükümet devirdiğiniz günler geride kaldı. İllegal yollarla Erdoğan'ı devirme planlarına alet olacağınıza, insanlara kendinizi sevdirmenin yollarını arayın. İftiralarla, itibar suikastleriyle, 17\25 Aralık alışkanlığı düzmece belgelerle bir yere varamazsınız. Sizin bu alçakça tezgâhlarınızdan sonra Recep Tayyip Erdoğan'a daha da sıkı sıkıya sarılacağımı ilan ediyorum.

Çalmayı düşünen, parayı pulu önemseyen adam yerli otomobil,  yerli silah, yerli helikopter, yerli tank, yerli uçak gemisi gibi projelere öncülük etmez. Çalmayı düşünen adam,  tıpkı eskiden olduğu gibi ABD'den iki katı paraya eski püskü silahları temin etmeye devam ederdi. Canı pahasına baş kaldırmazdı emperyalizme. Vatan haini Can Dündar'ın arpasını sorgulamadan yapmış olduğu ihaneti "gazetecilik başarısı" olarak sunanlar, Avrupa ile bağımsızlık mücadelesi veren Recep Tayyip Erdoğan'ı yıpratarak tökezletmek istiyorlar. Türkiye'de kurulan bu kumpası göremeyecek kadar gerizekalı kimse yok, ama gerizekalı taklidi yapan vatan haini o kadar çok ki, Erdoğan devrilsin de, ne şekilde ve kim tarafından devrilirse devrilsin onlar için önemi yok. FETÖ'nün ellerine tutuşturduğu kağıtla şov yapıp, millete sırtlarını dönerek iftira üretme derdine düştüler. Recep Tayyip Erdoğan'ın yurtdışında tek kuruşu yok. Ama Recep Tayyip Erdoğan'ı devirmek için Avrupa'ya bel bağlayan, her fırsatta bağlılık bildiren Cehape'nin milletvekillerinin Avrupa'da deste deste, tırlar dolusu paraları olduğuna eminim. Uşaklıklarının karşılığını alıyorlar vesselâm. Türk milleti ABD menşei operasyonlara itibar göstermeyip liderine sahip çıkacak. Ve sen Kemal Kılıçdaroğlu! Yalancı ve müfterisin. Bu milletin değerlerini çiğneyebilecek kadar alçak, devletin itibarını aşağı çekmek isteyecek kadar hain birisin. Milletçe yüzüne tükürüyoruz. Asla amacına ulaşamayacaksın! Attığın iftira gün yüzüne çıktı. Zerre haysiyetin varsa göreyim seni, istifa edip defol git. 15 yıldır layıkıyla devlet yöneten bir yiğidi istifaya davet edeceğine, 8 seçim kaybeden sen pılını pırtını topla ve git. Zerre haysiyetliysen göreyim seni!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları


Disqus Yorumları