"ABD Türkiye'ye müdahale edecek, Recep Tayyip Erdoğan'ı devirecek. Biz ise buna uyacağız ve ABD'nin yeni dönem stratejisinde iktidar olacağız"

Cehape İzmir vekili Tuncay Özkan, Halk Tv'de geleceğe dair politikayı analiz ederken dedi ki:

"Suudi Arabistan'daki değişim bütün bölgeyi zorladığı gibi Filistin'i de zorluyor. ABD bu değişimle birlikte, 'Eski kuşak yöneticiler gidecek' diyor. Yani ne demek bu? 'Eski alışkanlıklarınızın tamamını terkedeceksiniz. Yeni bir dönem başlıyor' diyor. Neden bu yeni dönem başlıyor. Çünkü siyasal İslam bitti! Yani ne demek bu? Suudi Arabistan'da da, Türkiye'de de bu işin sonu geldi. El Fatiha... Yeni sistemle birlikte Suudi Arabistan'daki o korkunç paralar ABD'ye gidecek. Suudi Arabistan ve İran bu değişimden nasibini alırken, Türkiye'de nasibini alacak. Peki ne olacak? Recep Tayyip Erdoğan ve siyasal kadrosu gidecek! Başka bir alternatif var mı? Başka bir alternatif yok! Peki başka bir Türkiye mümkün mü? Mümkün! Onu da biz yaratacağız. Onu bu ülkenin onurlu, namuslu, yurtsever insanları yaratacak. Hep birlikte kucaklaşacağız ve yeni dünyaya ayak uyduracağız!"

...ve büyük bir alkış koptu!

Bu skandaldır!

Yani ne diyor Cehape'li vekil?

"ABD Türkiye'ye müdahale edecek, Recep Tayyip Erdoğan'ı devirecek. Biz ise buna uyacağız ve ABD'nin yeni dönem stratejisinde iktidar olacağız"

Onurlu, namuslu ve yurtsever biri değilsin sen eyyy Özkan! Kandırma kendini! Sen ABD mandası altında yaşamak isteyen, kukla, köle bir zihniyetin zavallı mensubusun. Bir yurtsever siyaseten hangi partiye oy kullanırsa kullansın, asla ve asla ABD'den medet ummaz. Sandıkla gelmenin yollarını aramak, millete kendisini sevdirmek yerine sırtını ABD'ye dayayarak darbelere çanak tutmak namussuzluğun, onursuzluğun dik alâsıdır. Ağızları açıldı mı ABD'ye kafa tuttuğu gerekçesiyle Fidel Castro'yu yere göğe sığdıramazlar, iş icraata geldi mi ABD'nin mandası altında yaşamaya razı gelirler. Bu omurgasızlık değil de nedir? 15 Temmuz gecesi ailesiyle helâlleşip, canlarını hiçe sayarak şehadete koşan bir milleti darbelerle mi korkutmaya çalışıyorsunuz?

Cehape'li Tuncay Özkan'ın bu skandal ifadeleriyle, İngiltere'de yayın yapan New York Times'in "Zarrab davasının Erdoğan için siyasi sonuçları olabilir" haberini yanyana koyun. Ne görüyorsunuz? Birbirlerini tamamlayan puzzle parçaları gibi, koordineli bir Türkiye düşmanlığı görüyorsunuz. Tüm Avrupa bir olmuş, içeride ittifak yaptıkları kanıbozukları da kullanarak "yeni dönem" dedikleri zehri tüm dünyaya enjekte etmeye çalışıyor. Peki ABD'nin "yeni dönem" stratejisinde Türkiye'nin rolü ne?

"Bülent Ecevit" desem, yeterli olur sanırım!

Türkiye'ye diz çöktürüp, karşılarında el pençe divan durduracaklar. Sonra da eskiden olduğu gibi yönetimi yeniden ele geçirecekler. Cehape de bu emperyalist plânların merkezinde olacak. İhanetin boyutunu düşünebiliyor musunuz?

29 Ekimlerde Atatürkçü duyarı kasıp Cumhuriyet'ten bahsederler, 30 Ekim itibariyle de Avrupa ile elele vererek Türkiye'ye operasyon çekmeye çalışırlar. Hangi yurtsever bunu yapar? Hangi vatansever, ülkesinin ABD işgaline sevinecek kadar alçalır?

Hani insan bazen yazmak istemez ya, içinden gelmez ya hiç. Heh işte. O gün, bugün. Hiç yazmak istemiyordum. Sadece ağız dolusu küfretmek istiyordum vatanımın hainlerine. Fakat değmeyeceğini düşündüm. Küfrüme bile layık değiller. O kadar alçaktalar ki, hangi mevkiye gelirlerse gelsinler hep alçakta olacaklar ve gün gelecek hepsi boğulacak. O zaman onları ağa babaları ABD bile kurtaramayacak. Türkiye'nin küresel iddiasını destekleyip geleceğin tam bağımsız Türkiyesini hep birlikte inşa etmek yerine Beyaz Sarayın kemik yalayıcısı olmak ihanettir. İhanet eden de bedelini öder. Vatan ve millet paydasında buluşan yerli ve milli insanlarla safları sıklaştırmamız gerekiyor. Vatan bilinci herşeydir ve en güçlü silah milli birliktir. Elele vererek ABD mandacısı alçakları bu topraklardan kovacağız!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları


Disqus Yorumları