Gündemden de takip ettiğiniz üzre, yerli hainler ile Alman ajanlar Büyükada’da ülkemizi parsellemeye çalışırlarken suçüstü basılmışlardı ve o toplantıda kritik değerde bazı belgelere ulaşılmıştı. O belgelerde kayıtlı bilgilere gelirseeeekk…vBir banka üzerinden ekonomiye operasyon çekilip İMF’ye borçlu kalmamız sağlanacaktı.

Gündemden de takip ettiğiniz üzre, yerli hainler ile Alman ajanlar Büyükada’da ülkemizi parsellemeye çalışırlarken suçüstü basılmışlardı ve o toplantıda kritik değerde bazı belgelere ulaşılmıştı.

O belgelerde kayıtlı bilgilere gelirseeeekk…

Bir banka üzerinden ekonomiye operasyon çekilip İMF’ye borçlu kalmamız sağlanacaktı.

Binlerce vatandaşa istihdam sağlayan bir fabrika batırılarak kaosa davetiye çıkarılacaktı.

Başlangıcı İstanbul/Kadıköy’den başlatılarak tüm Türkiye’ye yayılacak terör eylemleri başlatılacaktı.

Ancak yapılan ani bir baskın sonucu suya düşen hayallerini, kafalarındaki B planıyla icraata dökmeye başladılar. Önce “Anıtkabir’i yıkacaklar” yalanıyla, sonra da “kılık kıyafet özgürlüğümüz yok” safsatasıyla, son olarak da bir provokatörün Atatürk büstünü hedef almasıyla birlikte ülke geneline yayılacak kaos ateşini fitilleme gayreti içerisine girdiler.

“Anıtkabir yıkılacak” dediler, yalan olduğu dakikalar içerisinde açıklandı.

“Kılık kıyafet özgürlüğümüz yok” diyerek Maçka Parkında tiyatro sergilediler. Sonra da bu tiyatroyu, başörtülü ve mini etekli bir bayanı aynı eylemde buluşturarak kendi elleriyle yalanlamış oldular.

“Yobazlar Atatürk büstüne saldırdı” dediler. Sarıklı, şalvarlı, sakallı bir provokatör dizayn etmişler ki, çektikleri algıyı Müslümanlara mâl edebilsinler. Ancak provokatörün eline alıp bir güzel poz verdiği tahra, heykeli yıkabilecek bir gereç değildi. Ki, heykeli yıkmak gibi dertleri de hiç olmadı. Bizlere tipik bir Flash Tv oyunculuğu seyrettirmek dışında, millete nüfuz eden bir etki oluşturmadı.

Çünkü bu millet, bilhassa 15 Temmuz sonrası iradesine dikta ile hipotek koyma arzusu taşıyanlara karşı gözünü açmış, algılarla başedebilmeyi ziyadesiyle kavramıştı. 15 Temmuz alçak darbe girişimini “tiyatro” diyerek yok sayanların usta bir tiyatrocu edasında olduklarını, darbeyi gerçekleştirememiş olmanın derin üzüntüsüyle epey saçmalayabileceklerini öğrenmiş olduk.

Uğraşmayın yahu, uğraşmayın…

Bu ülkede kaos çıkartamayacaksınız, Avrupalı ağababalarınıza Türkiye’yi peşkeş çekemeyeceksiniz, bu milleti bölemeyeceksiniz, ayaklarımıza pranga vuramayacaksınız.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan; milleti için sadece yol, köprü, tünel yapmadı. Recep Tayyip Erdoğan, bir nesli uykusundan kaldırıp onlara kimlerin torunu olduklarını hatırlattı. Recep Tayyip Erdoğan milletinin uyanışına vesile oldu.

İşte bu yüzden, topunuz gelin. Türkiye, üç beş soysuzun eline verilip Batı’nın parmakları ucunda demokrasicilik oynamayacak kadar büyük bir devlet. Asla başaramayacaksınız!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları


Disqus Yorumları