Şuan Afrin'de kullanılan silahlarımızın yüzde 80'i yerli ve milli. "Karın ağrımız budur" demektense, ceza alanı içerisinde sürekli top çeviriyorsunuz. ÖSO'ya çatmak, Zeytin Dalı harekatına köstek olmaktır!

Türk ordusunun Afrin'de ÖSO ile güç birliği yapıp teröristleri avlaması, "Savaşa hayır" diyen kalleşlerin dikkatini Mehmetçik ile omuz omuza savaşan ÖSO'ya yöneltti!

Ordumuz Afrin'de terör örgütleriyle savaşıyor, savaşırken de bölgeye hakim olan ÖSO'dan hem askeri destek alıyor, hem de rehberlik desteği alıyor. CHP'nin derdiyse PYD değil, ÖSO!

Kaç gündür ÖSO'yu, koro halinde "terör örgütü" ilan etmek için bir taraflarını yırtıyorlar. Bu zırvayı tartışmaya açmak dahi, savaş halindeki ordumuza ihanettir. Psikolojik bir baskı niteliğinde kurgulanmış, planlı senaryolar bütünüdür!

Mehmetçiğin savaştığı PYD'ye "vatanlarını korumak için kurulmuş oluşum" deyip, Ataşehir Belediyesine ait tırlarla koli koli yardım göndereceksin!

Mehmetçiğin omuz omuza vererek düşmanla savaştığı ÖSO'yu yerden yere vurup, "it sürüsü" diyeceksin; yetmeyecek, "bunlar terörist" nidaları atacaksın!

Sonra da kendinizi "vatansever" tanıtacaksınız, öyle mi?

Yemezleeeerrr!

Orada bir duracaksınız!

Göğsünde gururla Türk bayrağı taşıyan, askeri çenesinden yaralanmış olmasına rağmen tökezlemeyip Mehmetçiğe yol gösteren, bugüne dek 16 şehid ve yüzlerce gazi vermesine rağmen mücadele etmekten geri durmayan ÖSO, tüm hırlayışlarınıza rağmen vatansever bir oluşumdur!

Esed'in zulmünden Türkiye'ye sığınan Suriyelilere demediğinizi bırakmayacak, "savaştan kaçan hainler" deyip ağzınızı köpürteceksiniz!

Askerlerden oluşan ve sahada düşmanla savaşan ÖSO'ya ise "terörist" yaftası takacaksınız!

Çelişkiye bakın!

Önce ne istediğinizi bilin, konuşmak için konuşmayın! Siz 'vatan millet sakarya' nutukları paralayıp, vatanı sevmenin edebiyatını yaptınız. Bu milleti Batı'ya esir ettiniz, yerli silah yapımı konusunda imkân varken ülkeyi dışa bağımlı kıldınız. Şuan Afrin'de kullanılan silahlarımızın yüzde 80'i yerli ve milli. "Karın ağrımız budur" demektense, ceza alanı içerisinde sürekli top çeviriyorsunuz. ÖSO'ya çatmak, Zeytin Dalı harekatına köstek olmaktır!

"Türk ordusu fazlaca şehid versin ki, hükümete yüklenmek için bahanemiz olsun" telâşında olduğunuzun farkındayız!

"Türk ordusunun ÖSO ile omuz omuza vererek PYD'yi darmadağın etmesi hoşumuza gitmiyor" anlayışı içerisinde hareket ettiğinizin farkındayız!

ABD'nin işgalleri esnasında, ya da PKK'nın kalleşlikleri sırasında aklınıza gelmeyen halk sağlığı sorunu, Mehmetçiğin PYD'ye ait bölgeleri alıp Türk bayrağı dikmesinden sonra geliyorsa bu sizi "barışçıl insan" değil, "terörist yanlısı hain" yapar. Bunun da farkındayız! Bu milletin DNA'sına o kadar aykırısınız ki, uydurulmuş isnaat ve iftiralarla bu devletin şahlanışı önünde engel teşkil edemeyeceksiniz! Bizi durduramayacaksınız, bir neslin geleceğini akamete uğratamayacaksınız, siz de bunun farkında olun!

ÖSO büyük lokmadır, yemeye çalışanın boğazında kalır!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları


Disqus Yorumları