2019 yılında yapılacak olan seçimlerde Erdoğan'ı devireceğini söyleyen Kılıçtaroğlu Avrupa'dan destek istedi.

Bu defa başaracağız!

Recep Tayyip Erdoğan karşısında girdiği bütün seçimleri kaybeden Muhalefet Lideri Kılıçtaroğlu, Almanya'da Erdoğan'ı 2019 yılında yapılacak olan seçimlerde devireceğini söyledi ve Avrupa'dan destek talebinde bulundu.  

Türkiye'de İnsanlar Güvende Değil

"Ne yazık ki böyle bir ortamın gerçekten mevcut olduğunu tespit etmek durumundayım. Uzun zamandır 

Türkiye'de halihazırda hiç kimse için güvenlik garantisi olmadığını söylüyorum, ne canınız ne de mal ve mülkünüz için. Devlet elbette terör organizasyonlarının propagandasına karşı önlemler almalıdır. Maalesef yasaların geçerli olmadığı ve adaletsiz bir dönemde yaşıyoruz. Dünyanın güvenini yeniden kazanmak için 

Türkiye acilen normale ve demokrasiye geri dönmek zorunda."

Kılıçtaroğlu Avrupa'nın umudu oldu!

Focus Dergisine verdiği röportajda  Avrupa'nın desteği ile 2019 yılında başaracaklarını belirtti. 2019 yılında ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Avrupa bundan emin olmalı dedi. Erdoğan'ı devirmek için söz verdi. 

2019'da Erdoğan'dan kurtulacağız

2019'da demokrasiden yana olan bütün güçleri bir araya getirerek Erdoğan'ı devireceğini söyleyen Kılıçtaroğlu bundan emin olun ki 2019 da demokrasi kazanacak dedi.

Avrupa'dan destek istedi

AB’nin demokrasimizi güçlendirebilecek ve Avrupa standartlarının uygulanmasına yardımcı olacak her türlü katkısı önemlidir. Neticede Türkiye belli yükümlülükler üstlendi, bunları şimdi yerine getirmesi gerekiyor.

2019 yılında Kılıçtaroğlu Erdoğan'ı devirebilir mi?

2019 yılında Kılıçtaroğlu Erdoğan'ı devirebilir mi?

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları


Disqus Yorumları