Bu saatten sonra hedeflerden geri dönüş yok. Yolumuz uzun ve dikenli, ayağını seven gelmesin. Geleceğin güçlü ve tam bağımsız Türkiyesinin inşasında çimento vazifesi görmek isteyen, Erdoğan'ı takip etsin!

O, yolu biliyor...

Recep Tayyip Erdoğan için yıllar evvel, "Muhtar bile olamazsın" manşetleri atılmıştı gazetelerde. Erdoğan ise zerre yeise kapılmayıp inadına değil, türlü tuzaklara rağmen Başbakan seçildi!

Başbakan seçilir seçilmez, "Haydi ülkeyi krizden kurtar görelim" dendi. Erdoğan inadına değil, onlara rağmen ülkeyi krizden kurtardı!

"Paradan altı sıfırı atamazsın, atarsan Taksim'in göbeğinde eşşek gibi anıracağız" dediler. Erdoğan inadına değil, kem sözlere rağmen Türk lirasından altı sıfırı atmayı başardı!

"Erdoğan özgürlükleri kısıtlayacak, mini eteklilere müdahale edecek" şeklinde kışkırtma maksadı taşıyan suçlamalar yapıldı. Erdoğan ise o provokatörlerin inadına değil, o provokatörlere rağmen hiçbir vatandaşını diğerinden ayırmayıp her kesime eşit yaklaşımda bulundu!

"Türkiye kendi silahını, tankını, füzesini, helikopterini üretemez" dendi, "Hayal ötesi" diye bağırıp bastılar kahkahayı. Çünkü Türkiye onların gözünde üçüncü dünya ülkesi konumundaydı. Erdoğan ise onların inadına değil, onlara rağmen 'hayal' olan ne varsa bir bir gerçekleştirdi. Dün "Yapamazsın" diyenler de, bugün "Niye yaptın?" diye kızmaya başladı. Çünkü Avrupa'ya bağımlı hale getirilen Türkiye tam bağımsızlığını kazanmak için meşaleyi yaktı!

Dün "Yapamazsın" diyenler gayet memnundu, Avrupa'nın çizdiği sınırlarda demokrasicilik oynamaktan. Alışmışlar, Avrupa'nın himayesi altında yaşayıp medeni rolü yapmaya. 'Dik durmak nedir, nasıl dik durulur?' bilmiyorlar. Çünkü ömürleri boyunca kambur gezmişler!

Avrupa "Kıpırdama" dese kıpırdamamış, "Sus" dese ağzını fermuarlamış, "Otur" dese ikiletmemiş, bir yanağına tokat yese öbür yanağını uzatmış, kendi iç politikasını Avrupa'nın şekillendirmesini "ülke gerçeği" görüp rıza göstermiş şamaroğlanı bir Türkiye'den; "One minute" ile başlayıp, "Eyyy Amerika size muhtaç değiliz" ile seyreden, vize iptali misillemesinin ardından Türkiye'ye gelip şartlarını sıralayan Amerikalı heyete "Şart kabul etmiyoruz" resti çeken, "Ver papazı-Al papazı" süreci ile devam eden, "Afrin'e girmeyin" diyen Amerika'ya rağmen giren, "Katil Amerika" sloganları atarak Elif gibi dimdik duran bir Türkiye'ye geldiysek hiç şüphesiz Erdoğan sayesindedir!

Bugün "Atatürkçülük nedir?" diye sorduğunuzda, hemen hemen hepsi filozof filozof konuşur. "Bilim ve akıl" cevabını almanız da yüksek ihtimal. Peki bugüne dek, bilim namına ülke için tek çivi çaktıklarını gördünüz mü? Görmediniz, göremezsiniz! Göremediğiniz ve göremeyeceğiniz gibi de, çakılan çivilerden de rahatsız olduklarını görürsünüz. Hiçbirinin ağzından, "Sağolsun Erdoğan sayesinde üretken hale geldik" cümlesini duyamazsınız. Çünkü bu millete 'aydın' diye yutturdukları kendileri yan gelip yatarken, 'yobaz' dedikleri Erdoğan'ın bu ülke için canla başla çalışıp, elini taşın altına koyarak yerli ve milli adımlar atıyor olması onların canını acıtıyor!

O yüzdendir ki, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan "İnsansız tank üreteceğiz" dediğinde hoplayıp zıpladılar. Kezâ, dünyanın en büyüğü olacak 3. Havalimanına da aynı şekilde karşı çıktılar. Hatta, Kanal İstanbul gibi bize ait denizlerden geçen her gemi için para kazanacağımız bir projeye dahi fütursuzca saldırıp AYM'den iptal kararı çıkartmaya çalıştılar. Bunca ihanete rağmen bu milletin yüzüne nasıl bakabiliyorlar, anlayabilmiş değilim!

CHP bu kafayı değiştirmediği sürece 2019 seçimlerini de inadına değil, entrikalara rağmen kazanacağız. Altı oku siyaset çöplüğüne atacağız!

Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ı da inadına değil, tüm iftiralara rağmen seviyoruz!

Türkiye'yi de onların inadına değil, devirmeye çalışanların tüm ayak oyunlarına rağmen canımız pahasına savunuyoruz!

Bu saatten sonra hedeflerden geri dönüş yok. Yolumuz uzun ve dikenli, ayağını seven gelmesin. Geleceğin güçlü ve tam bağımsız Türkiyesinin inşasında çimento vazifesi görmek isteyen, Erdoğan'ı takip etsin!

O, yolu biliyor...

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları


Disqus Yorumları