FETÖ'nün cemaat ve tarikat oyunu, Güçlü Türkiye idealini gölgelemeye yetmeyecek!

"Geleceğin Türkiyesinde cemaat ve tarikatlar tahliye edilecek. Hiçbiri olmayacak"

Bu sözler, Avrupa'ya kaçan FETÖ'nün sadık köpeği Tuncay Opcin'e ait!

17/25 Aralık sürecinde, "Bugün dershaneleri kapatan yarın medreseleri kapatır" diyerek tüm cemaat ve tarikatları örgütleyerek kendilerine çekmek istediler. Çekemeyince vazgeçmediler, alakasız bahaneler üretip fitne çıkarmaya çalıştılar ve hâlâ çalışıyorlar.

Bu fitnenin ucu 2019 seçimlerine uzanıyor elbette. "Tarikatlar devlet içerisinde kadrolaşıyor" diyerek insanları AK Parti'ye karşı ayaklandırıp, 2019'da oy kaybını tetikliyorlar. Bu fitneye ayak uydurup sosyal medya üzerinden cemaat ve tarikat düşmanlığını körükleyenler bilsinler ki, ABD Başkanı Donald Trump'un ve mason localarının istediği de tam olarak bu.

2019 seçimlerini iptal ettirmek için ellerinden geleni yaptılar, başaramayınca da sabote etmek için her yolu deniyorlar. Ancak tarikat ve cemaat ehli kardeşlerimiz bu oyunu bozup, 2019'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a oy vereceklerdir. 

15 Temmuz gecesi meydanlara inip şehit düşen, yine meydanlarda vatanın selameti için Kuran okuyan o kardeşlerimiz fitneye odun taşıyıp, vatanın geleceğini üç beş kıçı kırığın keyfine terketmez. 

Galeyana gelen, tahriklere kapılan, provokatif girişimlere meyleden insanlara bu ülkenin ihtiyacı yok.

Şimdi kardeşlerim!

Ağzımızın tadını kaçırmak için uzun vadeli entrika çeviren şer odaklarına dönüp; "Başaramadınız, başaramayacaksınız. Bu milleti tarihsel ve dinsel değerlerinden asimile edemeyeceksiniz. Bu milletin canpare insanlarını karşı karşıya getirip, toplum içerisinde infial yaratamayacaksınız. Bu milletin evlatları içeride birbirlerini yerken, dışarıda emperyalist planlarınızı gerçekleştiremeyeceksiniz. Sizler kaoslardan nemalanıp, Türkiye'nin Avrupa'ya muhtaç kalması için çırpınırken, bizler tam bağımsızlık yolunda Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yürüyeceğiz.

Sizler yerli ve milli projelere karşı çıkıp, "Adalet" diye bağıra bağıra HDP ve FETÖ ile yürürken, bizler geleceğin Güçlü Türkiyesi inşasında bir yapıtaşı olmanın haklı gururunu yaşıyor olacağız." deyin.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları


Disqus Yorumları