Yer altı dünyasının bilinen isimlerinden Sinan Dursun ve Suat kaya dün gece Etiler’de çatıştı.

Sinan Dursun ve Suat kaya dün gece Beşiktaş’ta çatıştılar

Dün gece Suat Kaya ve Sinan Dursun'un gittikleri gece kulübünde çıkan tartışmada silahlar konuştu. Olayda 3 kişi ağır yaralanarak hastaneye kaldırıldı. Olay günün aydınlanmasıyla polisin aydınlatması bir oldu.

Anadolu yakasının Çete Liderliğini sürdürdüğü Sinan Dursun ve Suat Kaya, Patron Çetesi olarak tanımmış eşkiyalar olarak adlandırılmaktadır. 

Image

Olay, gece kulübüne gelerek haraç istemesiyle çatışmanın çıktığı belirlenmiştir, mekan sahibi F.G.'nin ifadesinde " Daha öncede patron Çetesinin üyeleri mekanımızı ve burada birçok esnafı tehdit ettiği ve haraç vermezsek bizi öldüreceğini yada mekanı kurşunlatacağını söyleyerek bizleri tehdit etmişti, dün gecede ettiği tehdidi gerçekleştirdi. 

Bunlar Anadolu yakasından gelip burada gece kulüplerinden haraç istemektedirler ve bir çok iş yeri can korkusundan bunlara istediğini vermektedirler" şeklinde ifadede bulundu. 

Dün gece Gayrettepe Asayiş Büro ekipleri patron isimli çetenin üyeleri olan Sinan Dursun ve Suat Kayanın ifadesini aldıktan sonra serbest bıraktı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları


Disqus Yorumları