Ülkücü dediğin, ülkesinin liderine olan öfkesinden ötürü Türkiye'nin düşmanlarının şemsiyesine giren değil, o şemsiyeyi
ülkesinin lideriyle elele verip Türkiye düşmanlarına monte edebilendir.

MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli'nin 15 Temmuz darbe girişimi itibariyle göstermiş olduğu dik duruş ve elini taşın altına sokabilme cesareti takdire şayan bir gelişme olmuştu.

Yıllardır kardeşi kardeşe kırdırarak bu milletin geleceğini çalıp, devletin altını oymaya çalışanlara "Size buradan ekmek çıkmaz" demişti.

İşte yaşanan bu süreç, Bozkurt otağına sızan çakalların deşifre olmasını kolaylaştırdı. Meral Akşener gibi kariyeri siyasi dönekliklerle meşhur birinin ardına takılıp Ülkücülük oynamaya başlayanlar oldu.

"Ülkücülük oynamaya başlayanlar" diyorum; çünkü 2014'te CHP ile aynı adayı desteklemek zorlarına gitmemiş, fakat iş AK Parti ile seçim ittifakı yapmaya gelince birden kazan kaldırmaya başlamışlar. Böyle Ülkücülük, olmaaazz...

Ülkücü dediğin, siyasi düşüncelerin ötesinde idrak bilinci taşıyıp devletiyle yürüyen demektir. Ülkücü dediğin, devletin menfaatleri söz konusu olunca en önde koşmaya başlayandır. Ülkücü dediğin, Sol cenahın tahriklerine aldanmayıp tekbirlerle yeri göğü inleterek, hükümetiyle omuz omuza vatan mücadelesi verebilme olgunluğunun adıdır. Ülkücü dediğin vatan aşkını sözde değil, özde yaşar. Ülkücü dediğin, ülkesinin liderine olan öfkesinden ötürü Türkiye'nin düşmanlarının şemsiyesine giren değil, o şemsiyeyi ülkesinin lideriyle elele verip Türkiye düşmanlarına monte edebilendir. Ülkücü dediğin, İlayı kelimetullah ülküsünü doruklarda hissedip bu istikamette yürüyebilendir.

Neymiş?

MHP'nin hükmü kalmamış'mışmış, barajı bile geçemeyecekmiş'mişmiş, parti bitmiş'mişmiş, kapısına kilit vurulsunmuş'muşmuş...

Bir sürü deli saçması zırva, laf kalabalığı, algı operasyonu...

MHP'nin hükmü kalmamışsa, barajı bile geçemeyecekse, parti bitmişse, "AY YILDIZ" ismiyle kurulan milli mutabakat sizi niye bu kadar korkutuyor ki, her gün rahatsızlığınızı dillendirmek durumunda kalıyorsunuz?

CHP Genel Müdürü pardon CHP Eşgenel Başkanı, ha pardon 'Lider' demeye dilimin varmadığı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na göre, Afrin harekatına rağmen AK Parti ile MHP ikilisinin yüzde 45 oyu yok. Kendileri ise yüzde 60 ile seçim kazanacak. Meral Akşener'e göre de kendisinin yüzde 20 oyu var. Duy da inanma...

İttifakın gücünden bal gibi de korkuyorsunuz yahu, hatta o yüzden havalarda uçuyorsunuz!

Kim ne derse desin, bu millet yıllardır hayalini kurduğu birlikteliğin tadını çıkartıyor. Düşman kapımızda cirit atarken, ABD sınırımıza 5 adet füze üssü kurup 15 Bin asker dikerken, PYD'ye 4900 tır mühimmat gönderirken, adeta savaşa hazırlık yaparken biz birbirimizi yemekle meşguldük.

Şimdi uyandık...

AK Parti ile MHP'nin arasını açıp 2019'u sabote etmeye, 2023'ü sekteye uğratmaya and içen FETÖ militanı Emre Uslu gibi hainleri sevindirmeyeceğiz. AK Parti evimizse, MHP'yi kapı komşumuz bileceğiz. Bir ve beraber olacağız.

MHP'li kardeşim! İlçende ki AK Parti teşkilatına gidip bir bardak çay iç!

AK Parti'li kardeşim! İlçende ki Ülkü Ocaklarına gidip bir bardak çay iç!

Bu atmosferin bozulmasına, kardeşlik ruhunun pasifize edilmesine izin verme. Yüreği vatan için çarpmayanların uykuları kaçsın.

CHP, HDP ile birlikte bu vatana ihanetin ansiklopedisini yazıyorsa, AK Parti ile MHP'nin de bu vatanın bekâsının sigortası olduğunu bil. Bu vatan hepimizin.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları


Disqus Yorumları