Türkiye'de, terör örgütlerinin tetikçisi ve sözcüsü haline gelmiş kirli odaklar, Türkiye'nin Afrin operasyonuna ilişkin "sivil katliamı" bahanesine sığınmaya başladılar...

Türkiye'de, terör örgütlerinin tetikçisi ve sözcüsü haline gelmiş kirli odaklar, Türkiye'nin Afrin operasyonuna ilişkin "sivil katliamı" bahanesine sığınmaya başladılar. Olmayan bir sivilin katliamının sözkonusu olmayacağı gibi, Türk ordusunun masumun tek teline dokunmayacağını da aslında biliyorlar. Amaç; Türk ordusuna psikolojik baskı uygulayıp, dünyanın gözünde pasifize etmek!

Bunu başarabilecekler mi?

Asla!

Çünkü doğruların, iyilerin gözle görünmeyen orduları vardır. Tıpkı Çanakkale'de olduğu gibi!

Türkiye'nin Afrin operasyonunun amacı, terör örgütlerini bölgeden kazıyarak masum halka zeytinini, teröristlere budaklı dalını vermektir!

Türkiye, bölge halkının barışının tesisi için Afrin'de!

Türkiye, sınır güvenliğini sağlamak için, sınırımızda 'Kürt devleti' adı altında kurulması düşünülen Büyük İsrail Projesini çökertmek için Afrin'de!

Siz bakmayın, şu sıralar "Savaş istemeyiz" diyen dahili ve harici bedbahtların varlığına. Onların istedikleri "barış" değil, Pkk'lıların Türk ordusuna kahpece saldırabilecekleri zemin. Çünkü o barış, sadece Türk ordusu kurşun attığı zaman akıllarına geliyor. Pkk kalleşlik yapınca üç maymunu oynuyorlar!

Biliyorsunuz ki aralarında eski bakan, oyuncu, yazar, yönetmen ve gazetecilerin de bulunduğu 170 isim; Afrin’e yapılan operasyonun durdurulmasını talep ettikleri ortak bir mektubu imzalayarak AK Parti milletvekillerine gönderdi.

"Ülkemizde ve bölgemizde savaş değil, sulh ve sükûn isteriz" buyuruyorlar üstelik.

Şu aymazlığı görüyor musunuz?

92'de Pkk'lı teröristler Bitlis'in Cevizdalı Köyü'ne girip roketatarlı ve el bombalı baskında 95 kişinin 40'ını vahşice katledip 20'sini delik deşik ederken üç maymunu oynuyordunuz ya...

93'te 7 Pkk'lı terörist, Van'ın Bahçesaray ilçesinde ki bir yaylada erkeklerin bulunmadığı esnada 15 çocuk ve 9 kadını acımasızca öldürürken 'çıt' çıkarmıyordunuz ya...

PYD'li teröristler katliam yapıp, cesetleri tırların üzerinde halka sergilerken "Barış isteriz" demiyordunuz ya...

Hayırdır, Türk ordusu, Afrin'i teröristlere mezar yaparken mi "barış"a sarılır oldunuz?

Madem sivillerin can güvenliğinden bu denli endişe duyup, Türk ordusuna "Silahı bırak" çağrısı yapmaya kadar götürüyorsunuz olayı. Madem sivillerin ölebilecekleri endişesi bile sizi ürkütüyor; o halde işe, Kilis'te namaz kılan cemaatin üzerine roketle saldıran, camiyi yakıp yıkarak masum halkın canının yanmasına sebep olan Pkk/Pyd terör örgütünü lanetleyerek başlayın ve yapışın yakalarına, Afrin şehidlerinin hesabını sorun. Yemiyor mu?

Sizlerden Türk ordusuna destek vermenizi beklediğimizi düşünmeyin; gölge etmeyin, o lânet çenelerinize fermuarı çekin, başka ihsan istemez!

Bu devletin ekmeğini yiyip, suyunu içiyorsanız bunu bari yapın...

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları


Disqus Yorumları